Veiling nieuwe lening levert Nederlandse Staat 4,3 miljard euro op

Ruud Geerdinck - 12 januari 2010, 16:02

De lening heeft een looptijd tot 15 januari 2013 en vanaf 2011 een coupon van 1,75 procent.

Het agentschap van het ministerie van Financiën heeft vandaag de eerste nieuwe lening van 2010 gelanceerd. Het betreft een lening met een looptijd tot 15 januari 2013 en heeft vanaf 2011 een jaarlijkse coupon van 1,75 procent. De Nederlandse Staat haalde met de veiling van de lening 4,3 miljard euro op en bereikte daarmee het vooraf gestelde doel van 3,5 miljard euro tot 4,5 miljard euro. Via heropeningen moet de lening in de loop van 2010 een uitstaand volume van ongeveer 15 miljard euro bereiken. De eerste heropening staat gepland voor 9 maart 2010.


Door: Ruud Geerdinck, ABM Financial News.
info@abmos.nl of +31(0)50-711 39 93.

Nieuws

Aalberts stelt omwisselverhouding dividend vast

37 dividendrechten geven recht op 1 nieuw aandeel Aalberts Industries

1 uur geleden - Lees verder

AEX fiks lager in aanloop EU-top

Verwachtingen voor EU-top zijn laag stelt een vermogensbeheerder van Keijser Capital. Steun AEX op 287 punten.

3 uren geleden - Lees verder

Jaarvergadering Delta Lloyd keurt agendapunten goed

Dividend bepaald en commissarissen benoemd.

3 uren geleden - Lees verder

Beursagenda donderdag 24 mei 2012

Macrocijfers uit Europa en de VS, waaronder de Ifo index, inkoopmanagersindices en de steunaanvragen, domineren de beursagenda. ECB-president Mario Draghi houdt een toespraak in de middag.

4 uren geleden - Lees verder

Olievoorraden VS stijgen

In de afgelopen week daalde de bezettingsgraad van de raffinaderijen licht.

4 uren geleden - Lees verder
Meer nieuws »

Advertorial

Forex handelen doet u bij IG Markets
Waarom? Lage spreads (EUR/USD vanaf 0.8 pip), 24 uur per dag handelen, traden op een supersnel platform, geen verborgen kosten en gebruik maken van Gegarandeerde Stop.

Probeer het zelf op de gratis demo. Lees verder

Gerelateerde fondsen


Er zijn geen aandelen gerelateerd aan dit item.