Top-CEO's VS nog steeds pessimistisch over economie

Arne Petimezas - 23 juni 2009, 16:14

CEO's verwachten nog steeds een sterke krimp van de economie in 2009.

Uit een onderzoek van The Business Roudtable onder top-CEO's in de Verenigde Staten blijkt dat CEO's nog steeds pessimistisch zijn over de economie. De verwachtingsindex is gestegen van -5 punten in het eerstekwartaal naar 18,5 punten in het tweede kwartaal. Een index lager dan 50 punten betekent dat CEO's verwachten dat de economie krimpt. Van de ondervraagde CEO's verwacht 46 procent dat de afzet zal dalen in de komende 6 maanden; in het eerste kwartaal verwachtte 67 procent van de respondenten een daling van de afzet.

Nieuws

Wekelijkse steunaanvragen dalen sterker dan verwacht

Eerste steunaanvragen namen af met 15.000 tot 358.000.

3 minuten geleden - Lees verder

Beursupdate: Damrak veert op dankzij hoop over Grieks akkoord

De AEX stijgt een half procent na berichtgeving dat de Griekse regering akkoord is gegaan met een cruciaal bezuinigingspakket.

5 minuten geleden - Lees verder

Beursupdate: Damrak maakt pas op de plaats

beursupdate_damrak_maakt_pas_op_de_plaats-3Onzekerheid over de Griekse crisis en een afwachtende houding van beleggers voorafgaand aan de ECB-persconferentie zorgen ervoor dat de AEX vlak staat. ING weegt na tegenvallende kwartaalcijfers.

27 minuten geleden - Lees verder

ECB laat rente ongemoeid

De ECB heeft de belangrijkste rentestand laten staan op 1,0 procent.

45 minuten geleden - Lees verder

Bank of England laat rente staan, doet meer kwantitatieve versoepeling

Conform de verwachting verhoogde de centrale bank het programman van kwantitatieve versoepeling met 50 miljard pond.

1 uur geleden - Lees verder
Meer nieuws »

Zoeken op deaandeelhouder.nl

Gerelateerde fondsen


Er zijn geen aandelen gerelateerd aan dit item.