ASML heeft 5 orders binnen

Iris Bekius - 15 januari 2009, 12:16

Het bedrijf heeft zijn omzetverwachting voor het eerste kwartaal 2009 aangescherpt.

 

ASML heeft 5 orders binnen inzake EUV-Lithography systemen. Het Nederlandse fonds ASML stijgt vandaag met 2,4 procent.

Omzetverwachting

ASML heeft zijn omzetverwachting aangescherpt: voor het eerste kwartaal in 2009 verwachten ze nog een omzet tussen 180 en 200 miljoen euro. Eerder was dat nog tussen de 180 en 250 miljoen. ASML heeft in Japan een marktaandeel tussen de 30 en 40 procent. Mondiaal lag het marktaandeel van het bedrijf in 2008 tussen de 65 en 68 procent.

 

Nieuws

OESO somberder over economie eurozone

De OESO roept Europa op meer te doen om de crisis te bestrijden, waaronder loonsverhogingen in noordelijke landen en grootschalige obligatieaankopen door de ECB.

18 minuten geleden - Lees verder

Bank of England moet monetair beleid verder versoepelen

Het IMF vindt dat de Britse centrale bank een nieuwe ronde van kwantitatieve versoepeling moet gaan doen vanwege de kwakkelende economie.

1 uur geleden - Lees verder

`Geen harde beslissingen verwacht bij EU-top`

Euro-obligaties discussiepunt tussen Hollande en Merkel.

1 uur geleden - Lees verder

Beursblik: Initieel Houden advies Facebook door ABN AMRO

De ruim 100 miljard dollar die het bedrijf waard was bij de beursgang, moet volgens analisten van de bank worden waargemaakt.

2 uren geleden - Lees verder

ECB moet steunaankopen staatsleningen hervatten – OESO

Bij hernieuwde onrust op de obligatiemarkt moet de ECB grootschaliger ingrijpen, vindt de OESO.

3 uren geleden - Lees verder
Meer nieuws »

Advertorial

Forex handelen doet u bij IG Markets
Waarom? Lage spreads (EUR/USD vanaf 0.8 pip), 24 uur per dag handelen, traden op een supersnel platform, geen verborgen kosten en gebruik maken van Gegarandeerde Stop.

Probeer het zelf op de gratis demo. Lees verder

Gerelateerde fondsen


Er zijn geen aandelen gerelateerd aan dit item.