Fortis organiseert BAVA op 11 en 13 februari

Robert du Bois - 12 januari 2009, 08:05

Aandeelhouders krijgen de kans te stemmen over de benoeming van nieuwe bestuurders.

Fortis organiseert Buitengewone Algemene Vergaderingen van Aandeelhouders op 11 februari in Brussel en 13 februari in Utrecht Op de Buitengewone Algemene Vergadering van Aandeelhouders in Brussel (Fortis SA/NV) zullen de aandeelhouders overeenkomstig het arrest van het Hof van Beroep van Brussel van 12 december 2008 zich kunnen uitspreken over de besluiten van de Raad van Bestuur van 3, 5 en 6 oktober 2008 en de overeenkomsten die in uitvoering van deze besluiten tot stand zijn gekomen inzake de verkoop van bedrijfsonderdelen aan de Nederlandse en Belgische overheden en BNP Paribas.

Op de Buitengewone Algemene Vergadering van Aandeelhouders (BAVA) in zowel Brussel (Fortis SA/NV) als Utrecht (Fortis N.V.) kunnen de aandeelhouders tevens stemmen over de benoeming van nieuwe bestuurders. De Raad van Bestuur draagt de benoeming voor van de heren Ludwig Criel en Guy de Selliers de Moranville als niet-uitvoerend bestuurder voor een periode van twee jaar tot na afloop van de Algemene Vergaderingen van Aandeelhouders van 2011.

Overeenkomstig de statuten konden eveneens kandidaten worden voorgesteld door aandeelhouders die minstens 1% van het kapitaal van Fortis vertegenwoordigen of die eigenaar zijn van Units waarvan de beurswaarde minstens gelijk is aan 50 miljoen euro. Deze kandidaten zijn de volgende: De heer Philippe Casier voorgedragen door VEB/Deminor De heer Jozef De Mey voorgedragen door Ping An De heer Andrew Spencer Doman voorgedragen door Ping An De heer Georges Ugeux voorgedragen door VEB/Deminor De heer Dirk van Daele voorgedragen door VEB/Deminor De heer Jan Zegering Hadders voorgedragen door VEB/Deminor

Nieuws

Bank of England moet monetair beleid verder versoepelen

Het IMF vindt dat de Britse centrale bank een nieuwe ronde van kwantitatieve versoepeling moet gaan doen vanwege de kwakkelende economie.

19 minuten geleden - Lees verder

`Geen harde beslissingen verwacht bij EU-top`

Euro-obligaties discussiepunt tussen Hollande en Merkel.

37 minuten geleden - Lees verder

Beursblik: Initieel Houden advies Facebook door ABN AMRO

De ruim 100 miljard dollar die het bedrijf waard was bij de beursgang, moet volgens analisten van de bank worden waargemaakt.

1 uur geleden - Lees verder

ECB moet steunaankopen staatsleningen hervatten – OESO

Bij hernieuwde onrust op de obligatiemarkt moet de ECB grootschaliger ingrijpen, vindt de OESO.

2 uren geleden - Lees verder

Fitch verlaagt rating Japan

De kredietbeoordelaar verlaagde de rating van AA naar A+ bij een negatieve outlook.

2 uren geleden - Lees verder
Meer nieuws »

Advertorial

Forex handelen doet u bij IG Markets
Waarom? Lage spreads (EUR/USD vanaf 0.8 pip), 24 uur per dag handelen, traden op een supersnel platform, geen verborgen kosten en gebruik maken van Gegarandeerde Stop.

Probeer het zelf op de gratis demo. Lees verder

Gerelateerde fondsen

Naam Laatste Rend. Verschil Slot
AGEAS toevoegen aan uw watchlist 1,33 2,31% 0,03 1,30