Ctac benoemd tot SAP Business All in 1 partner

Robert du Bois - 21 januari 2008, 12:09

Ctac weet een van de prijzen die SAP in Nederland uitreikt te bemachtigen

SAP Nederland heeft prijzen uitgereikt aan partners die zich richten op het midden- en kleinbedrijf. Ctac is hierbij voor SAP Business All-in-One
uitgeroepen tot ‘Partner van het jaar’. SAP geeft aan dat de omzet, focus, toewijding en klanttevredenheid van Ctac aanleiding hebben gegeven tot het toekennen van de titel.

 

Toelichting

“Een bewijs van waardering voor onze inspanningen. We zijn er erg trots op”, aldus Peter Geelen, Managing Director van mYuice, het onderdeel van Ctac dat gespecialiseerd is in oplossingen voor het MKB. SAP is voornemens de MKB partners jaarlijks in het zonnetje te zetten en zodoende te benadrukken hoeveel waarde men hecht aan deze markt. “Terecht”, zegt Geelen. “Het is een interessante markt waar nog vele mogelijkheden te behalen zijn. Dat moet je stimuleren.”

 

Bron: koersalarm.nl 

Nieuws

S&P ziet krimp in 2012 maar herstel in 2013

Standard & Poor's verwacht een krimp van de Nederlandse economie in 2012 van 1 procent.

17 minuten geleden - Lees verder

Spaanse economie blijft krimpen in tweede kwartaal

De Spaanse minister van Financiƫn verwacht dat het BBP in het tweede kwartaal met 0,3 procent daalt.

20 minuten geleden - Lees verder

Victor Muller reduceert stemrecht in Spyker

Muller heeft door middel van een transactie zijn stemrecht in Spyker verkleind tot onder de limiet van 30 procent.

58 minuten geleden - Lees verder

Nederlandse Staat haalt 2,29 miljard euro op

De 2,29 miljard euro werden opgehaald met twee kortlopende leningen.

1 uur geleden - Lees verder

Beursupdate: AEX in technisch herstel na verliesreeks

De AEX wint tegen de 1 procent in technisch herstel. Beleggers reageren positief op de outlook van Fugro, die door analisten als te voorzichtig is omgeschreven.

1 uur geleden - Lees verder
Meer nieuws »

Advertorial

Forex handelen doet u bij IG Markets
Waarom? Lage spreads (EUR/USD vanaf 0.8 pip), 24 uur per dag handelen, traden op een supersnel platform, geen verborgen kosten en gebruik maken van Gegarandeerde Stop.

Probeer het zelf op de gratis demo. Lees verder

Gerelateerde fondsen

Naam Laatste Rend. Verschil Slot
CTAC toevoegen aan uw watchlist 0,83 -1,19% -0,01 0,84