Jean Picart - 17 januari 2008, 17:32
GTC Real Estate, het vastgoed onderdeel van Kardan, heeft voor 18,4 miljoen euro een stuk land in de stad Changzhou gekocht. De grond zal door het Israelische berijf worden ontwikkeld.
Kardan maakte vandaag bekend dat zijn vastgoedonderdeel GTC Real Estate in de stad Changzhou in China een tender heeft gewonnen voor de aankoop van een stuk land voor een vastgoedontwikkellingsproject. In totaal koopt GTC voor 18,4 miljoen euro 104.000 vierkante meter land met 290.000 vierkante meter aan bouwrechten. Geschat wordt dat de totale ontwikkelingskosten circa 95 miljoen euro zullen zijn en dat de bouw van het driejarige project in 2009 gestart kan worden.
GTC neemt voor 45 procent deel in het project, evenals Lucky Hope. De resterende 10 procent zal door een andere partner uit Hong Kong ontwikkeld worden.
Bron: koersalarm.nl