Alexander Steemers - 11 januari 2008, 08:22
Verkoop van afvalverwerking en spoorwegwagonreiniging in de VS met een beperkte boekwinst.
Vopak maakte voorbeurs
bekend op 31 december jongstleden de activiteiten met betrekking tot afvalverwerking in South Carolina en spoorwegwagonreiniging in Texas en Georgia in de Verenigde Staten te hebben verkocht.
Met deze verkoop is het strategische initiatief om zich volledig op tankopslagactiviteiten te richten in de VS afgerond. De verkoop heeft geresulteerd in een beperkte boekwinst, die als bijzondere bate zal worden verantwoord.
2007
“Het jaar 2007 is voor Vopak zeer succesvol verlopen. We hebben de wereldwijde opslagcapaciteit opnieuw verder uitgebreid en ook het financiële bedrijfsresultaat is verder verbeterd”, aldus Vopak. Het bedrijfsresultaat over 2007, exclusief bijzondere posten, zal naar verwachting rond de 270 miljoen euro uitkomen.
Bron: koersalarm.nl