Boart naar de beurs

Edwin Ter Beek - 22 januari 2007, 10:58

De Australische bank Macquarie wil het Amerikaanse Boart Longyear naar de beurs brengen.

De Australische bank Macquarie wil het Amerikaanse Boart Longyear naar de beurs brengen. Macquarie denkt met de beursgang $ 1,6 mrd op te halen. Boart maakt onderdelen die gebruikt worden in de mijnbouw. Afgelopen september kocht Macquarie een meerderheidsdeelneming in Boart van een groep durfkapitalisten.

Nieuws

Nederlandse Staat haalt 2,29 miljard euro op

De 2,29 miljard euro werden opgehaald met twee kortlopende leningen.

1 minuut geleden - Lees verder

Beursupdate: AEX in technisch herstel na verliesreeks

De AEX wint tegen de 1 procent in technisch herstel. Beleggers reageren positief op de outlook van Fugro, die door analisten als te voorzichtig is omgeschreven.

10 minuten geleden - Lees verder

Bouwproductie eurozone fors hoger in maart

De productie steeg in maart met 12,4 procent, de sterkste groei ooit.

1 uur geleden - Lees verder

PostNL opent nieuw depot in Den Bosch

De groeiende omzet van e-commerce ligt mede ten grondslag aan de uitbreiding.

1 uur geleden - Lees verder

`Europese ministers van Financiën willen Griekenland uit de euro`

Volgens de voorzitter van de Eurogroup Jean-Claude Juncker wil een “overweldigende meerderheid” van de eurozone ministers van Financiën dat Griekenland uit de euro gaat.

1 uur geleden - Lees verder
Meer nieuws »

Advertorial

Forex handelen doet u bij IG Markets
Waarom? Lage spreads (EUR/USD vanaf 0.8 pip), 24 uur per dag handelen, traden op een supersnel platform, geen verborgen kosten en gebruik maken van Gegarandeerde Stop.

Probeer het zelf op de gratis demo. Lees verder

Gerelateerde fondsen


Er zijn geen aandelen gerelateerd aan dit item.