Nog geen verkoop aandelen Schiphol

Edwin Ter Beek - 19 januari 2007, 11:26

Minister Zalm van Financien zal nog geen initiatief nemen om aandelen Schiphol te verkopen aan private partijen.

Minister Zalm van Financien zal nog geen initiatief nemen om aandelen Schiphol te verkopen aan private partijen. In reactie op kamervragen van SP-kamerlid Roemer gaf Zalm aan dat hij wacht totdat de Raad van State een uitspraak over de kwestie heeft gedaan. Zalm gaat ervan uit dat Schiphol geen nieuwe aandeelhoudersvergadering zal uitschrijven over de privatisering van de luchthaven. Verder wil Zalm niet ingaan op de kwestie met het oog op de gerechtelijke procedures die lopen bij de Raad van State en de Ondernemingskamer van Amsterdam.

In november spande de gemeente Amsterdam een zaak aan tegen het overheidsbesluit om het veto van de hoofdstad tegen privatisering van luchthaven Schiphol te vernietigen per Koninklijk Besluit. Zalm wil 49% van de aandelen Schiphol verkopen, deels via de beurs en deels via een onderhandse plaatsing. Amsterdam wil slechts met Zalm praten over mogelijkheden waarbij diverse overheden de staatsaandelen in Schiphol overnemen.

Nieuws

Beursupdate: AEX in technisch herstel na verliesreeks

De AEX wint tegen de 1 procent in technisch herstel. Beleggers reageren positief op de outlook van Fugro, die door analisten als te voorzichtig is omgeschreven.

9 minuten geleden - Lees verder

Bouwproductie eurozone fors hoger in maart

De productie steeg in maart met 12,4 procent, de sterkste groei ooit.

1 uur geleden - Lees verder

PostNL opent nieuw depot in Den Bosch

De groeiende omzet van e-commerce ligt mede ten grondslag aan de uitbreiding.

1 uur geleden - Lees verder

`Europese ministers van Financiën willen Griekenland uit de euro`

Volgens de voorzitter van de Eurogroup Jean-Claude Juncker wil een “overweldigende meerderheid” van de eurozone ministers van Financiën dat Griekenland uit de euro gaat.

1 uur geleden - Lees verder

Prijzen bestaande koopwoningen dalen sterker in april

Prijzen van bestaande koopwoningen daalden in april met 5,2 procent.

2 uren geleden - Lees verder
Meer nieuws »

Advertorial

Forex handelen doet u bij IG Markets
Waarom? Lage spreads (EUR/USD vanaf 0.8 pip), 24 uur per dag handelen, traden op een supersnel platform, geen verborgen kosten en gebruik maken van Gegarandeerde Stop.

Probeer het zelf op de gratis demo. Lees verder

Gerelateerde fondsen


Er zijn geen aandelen gerelateerd aan dit item.