Antonov geeft aandelen uit

Edwin Ter Beek - 9 januari 2006, 11:10

Producent van versnellingsbakken Antonov heeft 444.827 aandelen uitgegeven tegen koersen tussen 1,20 en 1,95 euro.

Producent van versnellingsbakken Antonov heeft 444.827 aandelen uitgegeven tegen koersen tussen 1,20 en 1,95 euro. 74.526 aandelen zijn toegekend aan David Bovell, de financiele topman van het bedrijf. Bovell houdt nu 157.851 aandelen Antonov. Dat staat gelijk aan 0,5 procent van het totale uitstaande aandelenkapitaal.
De overige aandelen zijn uitgegeven onder de voorwaarden van de lopende converteerbare obligatielening en in het kader van de uitoefening van warrants op 250.000 aandelen.

Nieuws

Bouwproductie eurozone fors hoger in maart

De productie steeg in maart met 12,4 procent, de sterkste groei ooit.

54 minuten geleden - Lees verder

PostNL opent nieuw depot in Den Bosch

De groeiende omzet van e-commerce ligt mede ten grondslag aan de uitbreiding.

1 uur geleden - Lees verder

`Europese ministers van Financiën willen Griekenland uit de euro`

Volgens de voorzitter van de Eurogroup Jean-Claude Juncker wil een “overweldigende meerderheid” van de eurozone ministers van Financiën dat Griekenland uit de euro gaat.

1 uur geleden - Lees verder

Prijzen bestaande koopwoningen dalen sterker in april

Prijzen van bestaande koopwoningen daalden in april met 5,2 procent.

2 uren geleden - Lees verder

Beursblik: outlook Fugro te voorzichtig

Fugro zal in het eerste halfjaar duidelijk de outlook overtreffen, stelt een analist van SNS Securities.

2 uren geleden - Lees verder
Meer nieuws »

Advertorial

Forex handelen doet u bij IG Markets
Waarom? Lage spreads (EUR/USD vanaf 0.8 pip), 24 uur per dag handelen, traden op een supersnel platform, geen verborgen kosten en gebruik maken van Gegarandeerde Stop.

Probeer het zelf op de gratis demo. Lees verder

Gerelateerde fondsen


Er zijn geen aandelen gerelateerd aan dit item.